DEJTE NÁM HLAS!

DEJTE NÁM HLAS!

Jste našimi fanoušky a jezdíte k nám rádi? DEJTE NÁM HLAS V ANKETĚ o Cenu cestovního ruchu Olomouckého kraje 2018!

Hlasujte, vyhrát můžete i VY. On-line hlasování probíhá do 20.srpna 2018. Účastí v hlasování se zařadíte do soutěže o hodnotné ceny.

Odborníci na cestovní ruch vybrali Sport & Relax areál Bozeňov do finále ankety o Cenu cestovního ruchu v Olomouckého kraje 2018.
Soutěžíme v kategorii NEJLEPŠÍ FAMILY FRIENDLY ZAŘÍZENÍ.
Hlasování probíhá na webových stránkách www.cenykraje.cz kde kliknete na tlačítko HLASOVAT, dále zvolíte kategorii NEJLEPŠÍ FAMILY FRIENDLY ZAŘÍZENÍ a kliknutím na náš banner Sport & Relax areál Bozeňov se zobrazí odkaz "Dát hlas", vyplníte požadované údaje.
POZOR! Svůj hlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který Vám bude doručen do e-mailu zadaného při hlasování. Pak teprve uvidíte, že hlasování proběhlo úspěšně. Hlasovat můžete i v dalších uvedených kategoriích.

Olomoucký kraj anketu vyhlásil letos podruhé. Cílem této soutěže zviditelnit a ocenit to nejlepší, co může Olomoucký kraj turistům nabídnout. A rozhodnout o tom můžete právě Vy!

Děkujeme předem za Váš hlas!

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en