Vracet se k nám se vyplatí

Vracet se k nám se vyplatí

Připomínáme informace o aktuálně platných slevách a akcích ve Wellness hotelu Bozeňov.

POZOR NOVINKA - LETNÍ WELLNESS ZA 150 Kč
Pokračujeme v motivační akci na vstupy do našeho wellnes, a to následujícím způsobem. Při vstupu do wellnes obdržíte na recepci VĚRNOSTNÍ KARTIČKU, recepční zapíše jméno držitele a dává za každý vstup do kartičky razítko. Po nasbírání ŠESTI RAZÍTEK získáváte vždy při dalším vstupu po předložení zaplněné kartičky VSTUP DO WELLNESS ZA 150 Kč. Akce platí od 5.5.2017 až do odvolání maximálně však do 21.9. kdy končí astronomické léto.

Věrnostní karta je nepřenostná a platí pouze pro držitele. Akce se nevztahuje na vstupy na dárkové poukazy a slevové poukazy.

AKCE HH90
Kupte si vstup do našeho wellness ihned po zahájení provozní doby, to znamená, že si zaplatíte vstup mezi 15 - 16 hodinou a získáte SLEVU na vstup a zaplatíte místo 250Kč pouze 160Kč.
Tato akce platí až do odvolání a pouze vždy od pondělí do čtvrtka. K získání slevy sdělte na recepci heslo "HH90".

Bližší informace získáte na tel. 583 411 299 nebo e-mailu: recepce@bozenov.cz.

AKCE 5+1 ZDARMA - akce ukončena
Při každé návštěvě wellness zóny obdržíte na recepci razítko do VĚRNOSTNÍ KARTIČKY, kterou jste obdrželi nebo obdržíte při návštěvě wellness. SBÍREJTE RAZÍTKA a máte každý šestý vstup ZDARMA. Akce Wellness 5+1 ZDARMA platí do 30.4. 2017.
/akce se nevztahuje při vstupu na dárkové poukazy a na vstupy hotelových hostů, slevy nelze kombinovat s dalšími/

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en