Adrenalin park

Adrenalin park je součástí Sport & Relax areálu Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé. Najdete zde lezeckou věž, bungee trampolínu, minigolf, půjčovnu koloběžek, střelnici kde si můžete vyzkoušet například lukotřelbu. Zapůjčíme vám i skákací boty nebo petanque.logo

Adrenalin park je držitelem značky Jeseníky originální produkt.

PROVOZNÍ DOBA v letní sezóně je DENNĚ od 10 do 19 hodin.

Půjčovna koloběžek

Poznejte bozeňovské údolí trochu jinak. Vyzkoušejte jízdu na dětské či dospělé verzi koloběžek z dílny KOSTKA Kolobka. Koloběžky půjčujeme v pokladně adrenalin parku na základě předložení OP, podpisu předávacího protokolu a po zaplacení půjčovného a vratné kauce /platí se předem/. V ceně je zapůjčení ochranné helmy. Koloběžky půjčujeme denně od 8 do 20hodin PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ NA RECEPCI.

 • Věk: 5–99 let
 • Cena za 2 hodiny 250,- / osoba
 • Cena za 2 hodiny - rodina /2 dospělí a 1 dítě/ 590,-
 • Cena za 2 hodiny - rodina /2 dospělí a 2 děti/ 690,-
 • Každá započatá další hodina 100,- / osoba
 • Vratná kauce 1.000,- / 1 koloběžka

Lezecká věž

Zdolejte 10 metrů vysokou umělou stěnu s celotělovým úvazkem, přilbou, jištěním a instruktorem. Lezecké vybavení vám rádi zapůjčíme. Na své si u nás přijdou pokročilí lezci i děti, pro které máme speciální lezecké cesty. Lezení bez instruktora vyžaduje nutnost vlastního kompletního vybavení.

 • Věk: 5–99 let
 • Cena za 20 minut lezení s instruktorem:
  osoba 150,-
 • Cena za 1 hod. lezení bez instruktora a vybavení: osoba 140,-

Bungee trampolína

Zaskákejte si v úvazku s pomocí gumových lan do výšky až 5 metrů. Můžete tak bezpečně provádět salta vpřed i vzad.

 • Věk: 5–99 let, maximální váha 100 kg
 • Cena za 10 minut skákání: osoba 80,-

Střelnice

Vyzkoušejte si aktivitu, jejíž historie sahá do starší doby kamenné. Zastřílejte si z profesionálních luků Samick Polaris, vyzkoušejte střelbu ze vzduchovky, kuší, prakem. Stejně tak jako na objednávku paintball s mobilní nafukovací arénou či hraním v lese.

Všechny ceny najdete v našem ceníku.

Skákací boty

Vžijte se do kůže Maxipsa Fíka, když ho tatínek poslal pro noviny. Používáme skákací boty firmy Poweriser, ale i další typy. Samozřejmostí je helma, chrániče a dohled zkušeného instruktora.

 • Věk: 12 – 99 let
 • Povolená váha osob od 30kg do 120 kg
 • Cena za 15 minut: osoba 120,-

Aktivní teambuilding

Rádi vám zajistíme program na vaší oslavě, svatbě nebo firemní akci. A to i mimo areál adrenalin parku Bozeňov. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 583 411 299 nebo na e-mailu obchod@bozenov.cz

Záruka bezpečnosti

Používáme pouze certifikované vybavení, které prochází pravidelnými revizemi. Všechny aktivity jsou prováděny pod dohledem zkušených a vyškolených instruktorů.

Objednávky aktivit v adrenalin parku

Objednávejte na telefonu 583 411 299 nebo na e-mailu recepce@bozenov.cz. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en