Dopřejte si saunování i v létě

Dopřejte si saunování i v létě, je to zdraví velmi prospěšné! Sauna je stejně důležitá v zimě jako v létě. I v horkých měsících je třeba zvyšovat naši imunitu a po sauně člověk lépe snáší vysoké letní teploty. Teplo v sauně otevírá póry kůže a odvádí škodliviny z organizmu. Jednou z příjemných vlastností saunování je schopnost odstraňovat únavu, stres a nervozitu. V důsledku zlepšení oběhu krve v poškozených tkáních se rychleji léčí poranění svalů, vazů či kloubů. Kvůli předcházení nemocí z prochladnutí je důležité střídat teplé a studené podněty. Sauna uvolňuje a detoxikuje tělo, posiluje imunitu, tlumí bolest, udržuje pružnost cév, napomáhá potlačovat nespavost. Nutno dodat, že saunování, to je i kosmetická péče o kůži. Při pravidelném saunování se kůže zpevňuje a uzdravuje.

Návštěvě sauny se proto nevyhýbejme ani v letním období. Odborníci doporučují chodit do sauny každých sedm dní, a to i v létě. Právě tak udržíte obranyschopnost organizmu. Vyzkoušejte to na vlastní kůži v uklidňujím prostředí opravdového ráje klidu a relaxace ve Wellness hotelu Bozeňov. Nebudete-li chtít přímo saunu nebo parní lázeň, určitě si vyberete z nabídky masáží a tělových zábalů nebo můžete relaxovat v příjemné venkovní vířivce. Wellness zóna je přístupná každý den, pondělí - čtvrtek od 15 do 22 hodin, v pátek, sobotu a neděli od 13 do 22 hodin.

5.5.2017
Od včerejšího dne jsme zahájili další akci pro naše věrné zákazníky - LETNÍ WELLNESS ZA 150 Kč
Nabízíme věrnostní program na vstupy do našeho wellness, a to následujícím způsobem. Při vstupu do wellness /za plnou cenu/obdržíte na recepci VĚRNOSTNÍ KARTIČKU, recepční zapíše jméno držitele a dává za každý vstup do kartičky razítko. Po nasbírání ŠESTI RAZÍTEK získáváte vždy při dalším vstupu po předložení zaplněné kartičky VSTUP DO WELLNESS ZA 150 Kč.
Akce platí od 5.5.2017 až do odvolání maximálně však do 21.9. kdy končí astronomické léto. Věrnostní karta je na jméno a nepřenosná. Akce se nevztahuje na vstupy na dárkové poukazy a slevové poukazy a při vstupu HH90, slevy nelze kombinovat.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en