I v zimě se máte na Bozeňově na co těšit

Letošní sněhová nadílka je vyjímečná a možná ani nevíte, že jen pár kilometrů od našeho hotelu se nachází spousty sjezdovek. Bozeňov je ideálním výchozím bodem pro milovníky běžek a sjezdového lyžování. V dosahu 30 - 50 kilometrů se nacházejí velká lyžařská střediska jako například Ski resort Buková hora, Přemyslov, Branná, Dolní Morava, Kouty nad Desnou a další. Během dne můžete lyžovat a večer relaxujte v našem wellness!

V době zimních a jarních prázdnin jsme připravili také speciální cenu na ubytování!

Hotel, penzion, restaurace i wellness jsou v běžném provozu a bez omezení. Připravujeme spoustu gastroakcí například Valentýnské menu, Zabijačkové speciality, Speciální program chystáme na Velikonoce. Sledujte naše stránky a facebook. Jsme rádi, že k nám jezdíte a těšíme se na vás!

Pokud se chystáte k nám přijet odpočívat aktivně, nezapomeňte si vzít běžky a brusle. Letošní mimořádně příznivé sněhové podmínky umožňují spoustu zážitků pro běžkaře. U hotelu naskočíte do bílé stopy, kterou pravidelně udržujeme a můžete se kochat krásou zdejší přírody. Na hřišti u hotelu máme připravenou ledovou plochu pro bruslaře. Podrobnosti a aktuální informace vám podá naše recepce na tel. 583 411 299.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en