Pro každého něco

Pro každého něco

Pracovní setkání, teambuildingové akce, oslavy narozenin, rodinný relax nebo odpočinek ve dvou si vychutnáte ve Wellness hotelu*** Bozeňov nebo stejnojmenném penzionu v Dolním Bušínově u Zábřeha. Uprostřed bušínovských lesů byste nečekali tak krásné prostředí, luxusní ubytování, přidané služby, nejmoderněji vybavené prostory, chutnou kuchyni a to vše za přijatelné ceny.

Neváhejte a využijte tyto dny pro návštěvu Sport & Relax areálu Bozeňov. Načerpejte jarní atmosféru a energii z probouzející se přírody. Dopřejte "restart" svému tělu i mysli, více se věnujte zdravému životnímu stylu a užijte si turistiku i wellness právě na Bozeňově. Náš family friendly hotel uspokojí potřeby párů, rodin s dětmi, ale i seniorů. Strategická poloha umožní podnikat procházky do přírody i nedalekého okolí. Můžete se těšit na další aktivity, které bozeňovské údolí nabízí. Areálem vede zážitková stezka nejen pro prarodiče a vnoučata. Na multifunkčním hřišti naproti hotelu si můžete zahrát minigolf, beachvolejbal, tenis. Trošku adrenalinu zažijete v adrenalin parku s lezeckou věží. Dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a dalšími atrakcemi nabízí vyžití menším dětem.

Chcete jen lenošit a relaxovat? Zůstaňte v hotelu a nechte se hýčkat týmem profesionálních masérů a dopřejte svému tělu jednu z našich masáží nebo tělových zábalů. Zklidněte mysl antistresovou masáží, zregenerujte tělo sportovní masáží nebo potěšte své smysly při aromaterapii. Stačí si vybrat.

Více informací na www.bozenov.cz, recepce@bozenov.cz, tel. 583 411 299.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en