Stali jsme se druhým nejlepším rekreačním zařízením v Olomouckém kraji

Stali jsme se druhým nejlepším rekreačním zařízením v Olomouckém kraji

Sport & Relax areál Bozeňov byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" a umístil se na 2. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ".

Arcibiskupský palác v Olomouci byl ve čtvrtek 12. října dějištěm historického okamžiku. Olomoucký kraj zde uděloval ceny cestovního ruchu. O jejich držitelích rozhodla veřejnost v internetové anketě. Olomoucký kraj anketu vyhlásil letos poprvé. Jejím cílem je podpora aktivit v oblasti cestovním ruchu, jejich zviditelnění a zvýšení zájmu turistů o návštěvu regionu. Soutěžilo se v pěti různých kategoriích, a to nejlepší gastronomické zařízení, nejlepší rekreační zařízení, turistický cíl, turistická akce a nejlepší ubytovací zařízení. Hlasující vybírali z pětadvaceti nominovaných finalistů, pro které mohli hlasovat a rozhodnout tak, kdo získá ocenění Olomouckého kraje v oblasti cestovního ruchu za rok 2017.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en