SVATBA V PŘÍRODĚ ANEB VESELÁ VESELKA POD ŠIRÝM NEBEM

Jedinečným životním okamžikem, který utkví v paměti každé nevěsty napořád, je svatba. Nebo veselka – jak je libo. Inspirací a rad na „ideální svatbu" kolem sebe najdete bezpočet. Ať už jsou však trendy jakékoliv, svatba by především měla odpovídat společným představám novomanželů. Nenechte se tedy tlačit do cizích nápadů, které opomíjí vaše sny a přání.

Pod nohama zelená tráva, nad hlavou modré nebe

Svatbu můžete mít malou, nebo velkou. Oddat vás mohou na úřadu, na zámku, hradu,
v luxusním hotelu i panenské přírodě. Bavit se můžete v oblíbené hospůdce či restauraci, na zahradě, ale také opět na zámku či v přírodě. Co z toho vás skutečně láká? Líbí se vám vznešené prostředí zámku, prostory moderní restaurace, nebo spíše toužíte po svatbě pod širým nebem?

A právě svatba v přírodě je stále více žádaná. Okolní příroda působí pohodovým a samozřejmě romantickým dojmem. Svatebčané se cítí příjemněji, méně svázáni etiketou a díky tomu svatby probíhají v mnohem uvolněnější atmosféře. Jednoduše řečeno – na čerstvém vzduchu se lépe dýchá. A navíc ušetříte.

Namísto drahé květinové dekorace bude vaši veselku zdobit přirozená zeleň luk či okolních lesů. Celou svatbu včetně obřadu lze navíc uspořádat na jednom místě.

Úskalí svatby v přírodě

Každé místo má své úskalí. V případě svatby v přírodě jde především o nevypočitatelné počasí. Ačkoliv bude v srdcích svatebčanů zářit slunce, celkový dojem z veselky může lehce pokazit nečekaný vítr, prudký déšť, či dokonce bouřka. Vyplatí se myslet i na tuto možnost. Naštěstí existují místa, chalupy, rodinné hotely či penziony uprostřed přírody, kde vám ochotně nachystají svatbu v přírodě na klíč. Za hezkého počasí se budete veselit na zahradě či přilehlém pozemku, a při prvních kapkách deště se uchýlíte do útulného prostředí zvoleného penzionu, aniž by byla zábava přerušena.

Najděte si své svatební „místečko" třeba na Moravě

Naše krásná zem je možná „malého vzrůstu", avšak malebných míst uprostřed přírody jakoby stvořených pro romantické veselky máme dostatek. Krásná místa přitom najdete nejen v Čechách, ale také na Moravě. Taková pravá moravská veselka... Představte si ten zážitek! Nemusí jít přitom o čistě „přírodní" veselku, svatebčany preferující město zaujme možnost svatby v Olomouci, srdci Moravy, s tajemnými kostely i pěkným restauracemi.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en