Turistické suvenýry pro návštěvníky i sběratele

Turistické suvenýry pro návštěvníky i sběratele

Trendem poslední doby je zvýšený zájem českých turistů o domácí rekreaci. Víme po čem touží naši návštěvníci a tak si kromě zážitků od nás odvezou něco pro vzpomínku na dovolenou nebo pobyt na Bozeňově.
Hotelová recepce nabízí nově turistické suvenýry. Co konkrétně? Turistický deník, turistickou vizitku, magnetky klasické i keramické, keramické píšťalky, srdíčka a náprstníky. K dispozici je i pohlednice a turistické razítko.

Turistické vizitky pořídíte za 15 korun, nalepíte do turistického deníku, doplníte razítkem a svými dojmy z dovolené. Vyznačíte si, s kým jste na místě byli, jaké bylo počasí atd. Ideální cestovatelská příručka. Ročně přibývají stovky nových vizitek, které se pomalu šíří i do sousedních zemí.

Turistické magnetky
Na výletních místech se dá sehnat bezpočet různých magnetek libovolných tvarů, velikostí, materiálů a výjevů. My jsme zvolili magnetku z magnetické fólie a keramickou.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en