Penzion

Příjemné a moderní ubytování na vás čeká v našem penzionu. Ten je v těsné blízkosti hotelu, se kterým je propojen zastřešeným průchodem. Při pobytu v penzionu tak můžeme využívat všech výhod, které nabízí budova hotelu.

Kapacita a vybavení

Ve 12 čtyřlůžkových pokojích můžeme ubytovat až 48 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem. Dva pokoje mají vlastní sociální zařízení, ostatní pokoje mají společné toalety a sprchy. Ty jsou stejně jako pokoje nově rekonstruované a blyští se čistotou.

V ceně dále dostáváte:

  • Kontinentální snídaně
  • Ručníky na pokoji
  • Wi-Fi připojení
  • Možnost parkování,
  • Stolní fotbálek (10 Kč jedna hra)

Na penzionu je snídaně již v ceně, ale můžete si přiobjednat další stravování ( polopenzi nebo plnou penzi). Vše podle platného ceníku.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en