Novinky

OZNÁMENÍ

Od 5. ledna jsme v plném provozu hotelu, restaurace i wellness. K 31.12.2017 je PENZION Bozeňov UZAVŘEN. Od dubna 2018 dojde k navýšení kapacity WELLNESS HOTELU*** Bozeňov. Těšíme se na Vás.

více informací...

Nejbližší akce

9.2. - 11.2. a 16.2. - 18.2. Romantický Valentýn na Bozeňově

více informací...

Oslava Silvestra a příchodu nového roku 2018

Oslavte společně s námi příchod nového roku na Bozeňově.
Vstupenky zakoupíte na recepci hotelu.
Připraven je bohatý program a občerstvení - DJ a karaoke, tombola, zábavné casino, fotokoutek, Silvestrovský raut, Novoroční přípitek a brunche, míchané nápoje, ohňostroj.

31.12. 2017 od 19.00 hodin, Cena 990 Kč/osoba. Info a rezervace na recepce@bozenov.cz, tel. 583 411 299.

více informací...

POZOR přes obec Lupěné se k nám už dostanete

07. 11. 2017

Dopravní uzavírka silnice III/31534 přes obec Lupěné je UKONČENA. Ke dni 7.11.2017 je ukončena uzavírka č. 2017/304/DO-MUZB-9 v obci Lupěné. Přechodná úprava provozu v Nemili - omezení rychlosti - bude zatím ponechána.

více informací...

Stali jsme se druhým nejlepším rekreačním zařízením v Olomouckém kraji

Sport & Relax areál Bozeňov byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" a umístil se na 2. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ".

více informací...

Vracet se k nám se vyplatí

Přinášíme informace o aktuálně platných slevách a akcích ve Wellness hotelu Bozeňov.

více informací...

Aktuální akce wellness

Připomínáme informace o aktuálně platných slevách a akcích ve Wellness hotelu Bozeňov.

více informací...

Bozeňov zve na Loučení s prázdninami

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a Sport & Relax areál Bozeňov připravuje pro své návštěvníky i ubytované hosty velké LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI s bohatým programem pro celou rodinu.

více informací...

Info o konání soukromé akce a omezení provozu

Přinášíme s předstihem informaci o omezení provozu v areálu a omlouváme se předem pokud jste se právě v tento den k nám na Bozeňov chystali. V pátek 25.8.2017 bude celý areál /hotel, penzion, restaurace, wellness a adrenalin park/ pro veřejnost UZAVŘEN z důvodu konání soukromé akce. Krásný den z Bozeňova!

více informací...

Nohejbalové turnaje na Bozeňově mají tradici

Příznivci nohejbalu se mohou těšit na tradiční nohejbalové turnaje trojic. První zahajovací turnaj startuje v sobotu 24.6., termíny dalších turnajů jsou 29.7., 26.8. a 23.9. 2017. Registrace proběhne od 8.30 hodin na antukových kurtech v kempu Bozeňov. Přihlásit své družstvo můžete také prostřednictvím e-mailu na hrubanova@bozenov.cz.
Těšíme se na vás!

Pořádá: Centrum volného času Bozeňov, z.s.

více informací...

TDK Bikemaraton 2017 je za námi

Devátý ročník oblíbeného cyklistického závodu v Dolním Bušínově, doprovázelo již tradičně letní počasí. Nezisková organizace Centrum volného času Bozeňov, z. s., která je hlavním pořadatelem tohoto oblíbeného závodu, připravila, díky svým sponzorům zajímavý program pro celou rodinu. Závodu se zúčastnilo 173 závodníků.

více informací...

Oslava Dne dětí na Bozeňově

Připravujeme velkou oslavu Dne dětí. Přijeďte v sobotu 3. června 2017 na Bozeňov prožít společně s námi den plný her, zábavy a soutěží. Dětský den se bude konat od 12 hodin.

více informací...

Dopřejte si saunování i v létě

Dopřejte si saunování i v létě, je to zdraví velmi prospěšné! Návštěvě sauny se proto nevyhýbejme ani v letním období.

více informací...

TDK Bikemaraton 2017 se blíží

Letošní v pořadí devátý ročník oblíbeného cyklistického závodu se bude konat v sobotu 3. června 2017. Jedná se o závod zařazený do Šumperského poháru horských kol 2017.

více informací...

Pro každého něco

12. 03. 2017

Pracovní setkání, teambuildingové akce, rodinný relax nebo odpočinek ve dvou si můžete vychutnat ve Wellness hotelu*** Bozeňov nebo stejnojmenném penzionu v Dolním Bušínově u Zábřeha. Uprostřed bušínovských lesů byste nečekali tak krásné prostředí, luxusní ubytování, přidané služby, nejmoderněji vybavené prostory, chutnou kuchyni a to vše za přijatelné ceny.

více informací...

Saunováním proti chřipce a nachlazení

Chřipková epidemie zasáhla letos naši republiku a konec zimy je v nedohlednu. Pokud chcete zůstat fit a odolní proti virům a nachlazení věnujte zvýšenou pozornost své imunitě.

více informací...

Valentýn na Bozeňově se blíží

Den svatého Valentýna, který připadá na 14. února, má původ již ve starověkém Římě, kde katolický kněz Valentýn potají oddával mladé páry. Ve Wellness hotelu Bozeňov si tento svátek všech zamilovaných můžete užít dokonce dva celé víkendy, a to 10. - 12. února a 17.2. - 19.2.2017.

více informací...

I v zimě se máte na Bozeňově na co těšit

01. 02. 2017

Letošní sněhová nadílka je vyjímečná a možná ani nevíte, že jen pár kilometrů od našeho hotelu se nachází spousty sjezdovek. Bozeňov je ideálním výchozím bodem pro milovníky běžek a sjezdového lyžování. V dosahu 30 - 50 kilometrů se nacházejí velká lyžařská střediska jako například Ski resort Buková hora, Přemyslov, Branná, Dolní Morava, Kouty nad Desnou a další. Během dne můžete lyžovat a večer relaxujte v našem wellness!

více informací...

Bílá stopa na Bozeňově připravena

06. 01. 2017

Pro milovníky bílé stopy je od pátku 6. ledna 2017 připravena 10 km dlouhá běžkařská trasa, která vede od Restaurace Bozeňov a od pěší zony vpravo po vrstevnici nad chatami až na Jahodnici. Od soboty to je další trasa dlouhá 23 km, a to směr Krchleby, Pobučí a Jestřebí.

více informací...

LAST MINUTE akce na ubytování v hotelu

V termínu od 6.1. do 8.1.2017- ubytování na 1 noc v hotelu za AKČNÍ CENU 990,-Kč 2 lůžkový pokoj...

více informací...

Předvánoční novinky z Bozeňova!

30. 11. 2016

K 30. listopadu 2016 končí platnost karet Chatař a Bozeňovák. Zálohu, kterou jste zaplatili při převzetí karty, obdržíte při jejím odevzdání na hotelové recepci. Na zimní období jsme připravili i další novinky ve formě slev na vstup do wellness 5+1 ZDARMA s platností do 30.4. 2017 a do restaurace na pivo Litovel 11° 9+1 ZDARMA s platností do 31.3.2017.

více informací...

O pivo Litovel se staráme vzorně

21. 10. 2016

Zástupci Pivovaru Litovel provedli kontrolu zacházení s pivem v naší restauraci. Při této certifikaci jsme uspěli na výbornou. Pivovar Litovel opět udělil Restauraci Bozeňov "Litovelskou pečeť kvality" za dodržení všech zásad při skladování a čepování piva v letošním roce.

více informací...

Ochutnejte u nás tradiční zvěřinové a dýňové speciality

21. 10. 2016

Pokud patříte k milovníkům zvěřiny pak si vás dovolíme pozvat do naší restaurace na speciální zvěřinové a dýňové menu. Rezervujte si včas stůl v naší restauraci na tel. 583 411 299 nebo 580 582 607 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese recepce@bozenov.cz. Těšíme se na vás!

více informací...

Happy Hour ve wellness na Bozeňově

03. 10. 2016

Sluníčka a tepla si už asi moc neužijeme. S podzimem přichází čas ideální pro saunování. Už jste navštívili naši wellnes zónu na Bozeňově? Ujeďte starostem i pracovnímu stresu a užijte si relax právě u nás. Využijte naši SAUNOVOU podzimní akci HAPPY HOUR.

více informací...

Nezapomenutelný podzim v bozeňovských lesích

01. 10. 2016

Mnozí z nás považují babí léto za jedno z nejkrásnějších období v roce. Příroda hrající všemi barvami, padající listí, stále ještě teplé počasí a svěží vzduch, to vše můžete zažít v našem údolí.

více informací...

Dog Dancing na Bozeňově

01. 10. 2016

První říjnovou sobotu se konaly na multifunkčím hřišti vedle Wellness hotelu Bozeňov první neoficiální závody v tanci se psem, takzvaném dog dancingu.

více informací...

I v září na Bozeňově září

15. 09. 2016

Nový školní rok je v plném proudu a u nás na Bozeňově také nezahálíme. I v září se máte na co těšit. Pro každého máme něco.

více informací...

Přijeďte se rozloučit s prázdninami na Bozeňov

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a Sport & Relax areál Bozeňov připravuje pro své návštěvníky i ubytované hosty velké LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI na téma pohádkové království s bohatým programem pro celou rodinu.

více informací...

JAMESON CUP 2016

I v letošním roce pořádáme oblíbený NOHEJBALOVÝ TURNAJ tentokrát pod názvem JAMESON CUP 2016. První turnaj letošní série odstartoval v sobotu 25. června na antukových kurtech v kempu Bozeňov.

více informací...

SVATBA V PŘÍRODĚ ANEB VESELÁ VESELKA POD ŠIRÝM NEBEM

Svatby v přírodě jsou ve stále větší oblibě a na Bozeňově je pořádáme často a rádi.

více informací...

PODÍVEJTE SE NA LETOŠNÍ AKCE NA BOZEŇOVĚ

Hlavní sezóna se pomalu blíží, a proto si vytáhněte svoje diáře a zapisujte. I letos to bude samá akce uprostřed bušínovských lesů.

více informací...
Zorazit více

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en