O nás

O nás

ODVEZTE SI BOŽÍ ZÁŽITKY

Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití.
Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu nebo kempu. V areálu není dostupný mobilní signál, a proto můžete hodit všechen stres a starosti za hlavu a užít si digitální detox uprostřed krásné přírody v blízkosti Jeseníků. Od civilizace však odříznuti nebudete, v areálu hotelu je zdarma wi-fi, hotelové pokoje mají vlastní pevné linky.Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici Funny Park, adrenalin park, půjčovna koloběžek, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.

 

Novinky

Chystáte se k nám a zajímá vás dění v areálu? Hledáte dokonalé místo pro chvíle odpočinku, wellness vyžití a aktivní zábavy v samém srdci přírody? Přesně to je synonymum pro Sport & Relax areál Bozeňov. Odpočinout v páru nebo s dětmi, ochutnat skvělé jídlo, vyřádit se při adrenalinových aktivitách venku a pak se nechat hýčkat ve wellness, to vše na Bozeňově můžete. Jaké novinky a akce připravujeme?

VÍCE INFORMACÍ

Novinky

Otevírací doba

Otevírací doba

Chystáte se k nám a zajímá vás provozní doba hotelu, wellness, restaurace, kempu či sportovišť? Budete nadšení službami i polohou hotelu. Všude kolem je naprosto nádherná příroda. Klid, ticho a les - ideální kombinace! Zaparkujete hned u hotelu kde na recepci získáte všechny potřebné informace.

VÍCE INFORMACÍ

Reference

Chystáte se k nám a zajímá vás názor našich hostů, případně jaké certifikáty a ocenění jsme získali? Wellness hotel Bozeňov se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytovací zařízení v České republice. Podívejte se na hodnocení od našich hostů. Za každou zpětnou vazbu jsme nesmírně vděční, díky ní můžeme neustále zlepšovat poskytované služby. Budeme rádi i za váš názor.

 

VÍCE INFORMACÍ

Reference

Fotogalerie

Fotogalerie

Pojďte náhlédnout do fotogalerie a virtuálně se projít areálem, wellness hotelem, kempem i sportovišti. Ve fotogalerii naleznete fotografie ze současnosti i minulosti areálu. Vítejte na Bozeňově!
 

VÍCE INFORMACÍ

Kariéra

Zaujal vás náš web a chcete být součástí našeho příběhu? Sníte o stabilním a dlouhodobém pracovním vztahu v příjemném prostředí a jste odhodláni učinit pobyt našich hostů nezapomenutelným a jedinečným? Máte chuť pracovat a rozvíjet se? Pokud zní Vaše odpověď ano, neváhejte nám zaslat váš životopis.

 

VÍCE INFORMACÍ

Kariéra

CHCETE PŘIJET?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness hotelu*** Bozeňov. Cestou k nám sledujte směrové tabule, v případě potřeby se obraťte na hotelovou recepci - tel. 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299