Aktivity

V našem areálu najdete širokou nabídku vyžití. Sportovat můžete na multifunkčním hřišti s umělým povrchem, travnatém, antukovém i beachvolejbalovém hřišti. Na své si zde přijdou sportovci, turisté, rodiny s dětmi, páry všech věkových kategorií.

Adrenalin park

Adrenalin park je součástí areálu Sport & Relax areál Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé.

Více informací...

Sportoviště

V našem areálu máte k dispozici širokou nabídku sportovišť pro velké množství sportů. V adrenalin parku najdete lezeckou věž, lukostřelbu, americké foukačky a skákací boty.

Více informací...

Dětské hřiště

Velice si vážíme našich malých návštěvníků, a proto jim nabízíme celou řadu možností, jak se u nás zabavit nebo si zpříjemnit pobyt. Mnohé z nich ocení i jejich rodiče. Naproti hotelu najdete dětské hřiště se 14 hracími prvky včetně dřevěného prolézacího hradu nebo legendárních houpaček lodiček

Více informací...

Koupání

V našem areálu na vás čekají dvě přehrady, které můžete využít ke koupání nebo opalování u vody v krásném přírodním prostředí. Obě přehrady každým rokem pravidelně čistíme a díky tomu je kvalita vody na vysoké úrovni.

Více informací...

Tipy na výlety po okolí

Náš areál se nachází v překrásném údolí a nabízí pestrou škálu aktivit v srdci přírody. Na své si přijde opravdu každý. Pokud však hledáte i aktivity mimo náš areál, je jich kolem nás mnoho. Od hradů a zámků po cyklistické trasy a lyžařská střediska.

Více informací...

A TO NENÍ VŠECHNO

Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a také modrá a zelená turistická trasa. V zimním období můžete využít naší strategické polohy a vyrazit na nedaleké sjezdovky, kterých je v Jeseníkách několik desítek.

Během dne můžete lyžovat a večer relaxujte v našem wellness!

AKCE V NAŠEM AREÁLU

Každým rokem pořádáme sportovní, zábavné a gastronomické akce jako Svatomartinské husy a zabijačkové hody. Nechybí samozřejmě ani Silvestrovská párty. V letních měsících pořádáme pro děti několik akcí pro děti.

Ze zábavných akcí můžeme jmenovat Velikonoční tvoření, večerní zábavy s živou kapelou nebo DJ, dětský den, akce k zahájení a ukončení prázdnin.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en