Wellness

Pronikněte do světa harmonie a odpočinku. V našem wellness se budete cítit pohodlně a načerpáte energii na další dny. Připraveno je veškeré zázemí, při vstupu dostanete osušku a prostěradlo, k dispozici jsou kosmetické a hygienické potřeby. Samozřejmostí je bylinkový čaj, voda s citronem a ovoce. Wellness je bezplavkové a je k dispozici i neubytovaným hostům.

Whirlpool

Odpočiňte si v naší venkovní vířivce. Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujete ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Pak na nic nečekejte a spěchejte do naší vířivky.

Více informací...

Suchá finská sauna

Vstupte do horkého vzduchu, prosyceného vůní dřeva a vonných saunových esencí. Kombinace horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou 90 °C prohřeje do hloubky celé vaše tělo. Z něj se přes kůži vyplaví odpadní látky a .

Více informací...

Parní lázeň s aromaterapií

Parní lázeň je velmi podobná sauně. Klima je v ní však jiné – mnohem vlhčí a ne tak horké. Tělo se zahřívá pomaleji než při relaxaci v sauně a vlhkost vzduchu dosahuje až 90 %.

Více informací...

Ochlazovací bazének

Tzv. frigidárium slouží k ochlazení organismu po návštěvě sauny. Prudké ochlazení vyvolává příjemné pocity, zlepšuje prokrvení a odbourává celkovou únavu.

Relaxační místnosti

V rámci wellness si můžete odpočinout v relaxačních místnostech. Na výběr máte příjemné prostředí venkovní terasy nebo vnitřní místnost s plameny hřejivého ohně.

Masáže

Nechejte se hýčkat a dopřejte svému tělu jednu z našich masáží. Zklidněte mysl antistresovou masáží, zregenerujte tělo sportovní masáží nebo potěšte své smysly při aromaterapeutické masáži.

Více informací...

PROVOZNÍ DOBA & CENÍK WELLNESS CENTRA

Provozní doba Wellness Masáže
Po–Čt 15:00 – 22:00 15:00 – 22:00
Pá–Ne 13:00 – 22:00 na základě individuálního objednání

Ceník
Vstup na 2 hodiny
(včetně zapůjčení osušky a prostěradla do sauny)
300 Kč
Každých započatých 30 minut navíc 70 Kč
Vstup wellness dítě 200 Kč
Záloha na klíč od skříněk a vstupních dveří 100 Kč
Privátní rezervace pouze celého wellness - 2 hodiny (max. 20 osob) 6000 Kč

Privátní rezervace celého Wellness centra (suchá finská sauna, parní lázeň s aromaterapií, nahřívaná vodní lůžka, whirpool, ochlazovací bazének, odpočívárny) na dvě hodiny (max. 20 osob): 6000,-/2 hod.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en