Restaurace

Restaurace

Moderní restaurace inspirovaná přírodními prvky má kapacitu 80 míst. Můžete si v ní pochutnat na jídlech, která naši kuchaři připravují z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Naše restaurace je ideálním místem pro vaši rodinnou oslavu, svatbu, firemní akci či jinou příležitost, dle vašeho přání. Příjemnou atmosféru dokresluje krb a ochotný personál.

Restaurace Bozeňov

Restaurace hotelu je zaměřená na moderní kuchyni s hlavním důrazem na čerstvé suroviny a jejich domácí přípravu. Ať už máte chuť na neformální oběd, večeři, nebo obědové menu, stojí za to si jídlo vychutnat v klidu a v příjemném prostředí.
Restaurace je primárně určená pro hotelové hosty. Neubytovaným hostům DOPORUČUJEME si před návštěvou prověřit volnou kapacitu restaurace. Při plné obsazenosti hotelu a kempu nejsme schopni neubytované hosty obsloužit.

Více informací

Restaurace Bozeňov

Gastronomie

Gastronomie

Během roku připravujeme různé gastronomické akce a také se zaměřujeme na sezónní potraviny. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku i ze sezónní nabídky, kde najdete různé speciality. Pokud máte jakékoliv přání nebo zdravotní dietu, můžete se domluvit s obsluhou restaurace, která udělá vše, aby vám vyšla vstříc.
Výsledky kulinářského umění kuchařů můžete ochutnat i na oblíbených akcích jako například Zabijačkové hody nebo Svatomartinská husa, které pravidelně pořádáme.

Více informací

Letní terasa

K restauraci patří venkovní terasa, u které najdete i menší dětské hřiště s domečkem, skluzavkou a pískovištěm. Za pěkného počasí milují hosté venkovní posezení. Terasa je částečně chráněná před přímým sluncem. Ubytovaní hosté se mohou těšit na pravidelné letní grilování, které je tak příjemným zpestřením pobytu. V zimě není terasa v provozu.

Více informací

Letní terasa

Salónek

Salónek

Chcete mít soukromí pro malou rodinnou oslavu nebo pracovní jednání? Pak je právě pro vás připraven útulný salónek s kapacitou až 20 míst. Salónek se nachází v blízkosti recepce a je vhodný především pro uzavřená jednání v menší skupině účastníků. Audiovizuální technika a možnost cateringových služeb jsou samozřejmostí.
 

Více informací

Ceník

CHCETE PŘIJET?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness hotelu*** Bozeňov. Cestou k nám sledujte směrové tabule, v případě potřeby se obraťte na hotelovou recepci - tel. 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299