Restaurace

Moderní restaurace inspirovaná přírodními prvky má kapacitu 80 míst. Můžete si v ní pochutnat na jídlech, která naši kuchaři připravují z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Prostory restaurace jsou nekuřácké.

Telefonní číslo pro rezervace stolu: 580 582 607

Naše restaurace je ideálním místem pro vaši rodinnou oslavu, svatbu, firemní akci či jinou příležitost dle vašeho přání. Příjemnou atmosféru dokresluje krb. Rádi vám půjčíme dětské židličky a jsme připraveni i na vaše domácí mazlíčky, pro které máme misky s vodou.

Na čem si můžete pochutnat

Během roku připravujeme různé gastronomické akce a také se zaměřujeme na sezónní potraviny. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku i ze sezónní nabídky, kde najdete různé speciality. Pokud máte jakékoliv přání nebo zdravotní dietu, můžete se domluvit s obsluhou restaurace, která udělá vše, aby vám vyšla vstříc.

Výsledky kulinářského umění kuchařů můžete ochutnat i na oblíbených akcích jako například Zabijačkové hody nebo Svatomartinská husa, které pravidelně pořádáme.

Letní terasa

Restaurace přechází v terasu pro 100 osob, která je v provozu hlavně v letních měsících. Na terase připravujeme speciality z grilu a udírny. Šéfkuchař spolupracuje s regionálními dodavateli čerstvých surovin a připravuje z nich skvělé speciality.

Nejmenší návštěvníci a jejich rodiče určitě ocení dětské pískoviště a prolézací hrad se skluzavkou přímo na terase. Pro cyklisty jsou v prostoru terasy stojany na kola.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en