Pro skupiny

Pro skupiny

Pro skupinový pobyt 

Máte-li zájem o zajištění svatby na Bozeňově, ať už pouze svatební hostiny nebo celé svatby včetně obřadu, napište své požadavky a představy na e-mail janosik@bozenov.cz. nad 10 osob nebo firemní setkání, teambuilding nás kontaktujte na e-mailu obchod@bozenov.cz.

FIREMNÍ AKCE

Pozvěte své dodavatele, investory či zaměstnance na neobvyklé místo. Náš areál nabízí dostatek místa a klidu pro obchodní i firemní aktivity. Atmosféra je vhodná pro jednání, odpočinek nebo pro stmelení kolektivu.

Více informací

Firemní akce

Teambuilding na klíč

 

TEAMBUILDING NA KLÍČ

Uspořádáme pro vás nezapomenutelný teambuilding. Stačí si jen vybrat program a nebát se nechat vtáhnout do hraničních situací, ze kterých si odnesete spoustu nezapomenutelných a silných zážitků.

Více informací

SVATBY A OSLAVY

Chcete mít svatbu v přírodě se skvělým zázemím pro všechny hosty? Pak je náš areál tím správným místem pro váš svatební den. Tu si můžete naplánovat podle svých představ nebo nechat organizaci na nás.

Více informací

Svatby a oslavy

CHCETE PŘIJET?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness Hotelu Bozeňov, sledujte prosím směrové cedule. V případě dotazů se obraťte na telefon 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299