Pro skupiny

Pro skupinový pobyt nad 10 osob nebo firemní setkání, teambuilding nás kontaktujte na e-mailu obchod@bozenov.cz.

Máte-li zájem o zajištění svatby na Bozeňově, ať už pouze svatební hostiny nebo celé svatby včetně obřadu, napište své požadavky a představy na e-mail janosik@bozenov.cz.

FIREMNÍ AKCE

Pozvěte své dodavatele, investory či zaměstnance na neobvyklé místo. Náš areál nabízí dostatek místa a klidu pro obchodní i firemní aktivity. Atmosféra je vhodná pro jednání, odpočinek nebo pro stmelení kolektivu.

Více informací...

TEAMBUILDING NA KLÍČ

Uspořádáme pro vás nezapomenutelný teambuilding. Stačí si jen vybrat program a nebát se nechat vtáhnout do hraničních situací, ze kterých si odnesete spoustu nezapomenutelných a silných zážitků.

Více informací...

SVATBY A OSLAVY

Chcete mít svatbu v přírodě se skvělým zázemím pro všechny hosty? Pak je náš areál tím správným místem pro váš svatební den. Tu si můžete naplánovat podle svých představ nebo nechat organizaci na nás.

Více informací...

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en