Kariéra

Kariéra

ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM

Hledáme do svého mladého, profesionálního týmu schopné kolegy. Co očekáváme? Úsměv a pozitivní vystupování, výbornou komunikaci se zákazníkem,  samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci a časovou flexibilitu. A hlavně - chuť opravdu pracovat. 

KUCHAŘ/KA

Hledáme skvělého kolegu/kolegyni na pozici kuchaře. Požadujeme praxi v oboru. Náplň práce - příprava jídel teplé a studené kuchyně, spolupráce s šéfkuchařem a kolektivem kuchyně s  možností uplatnit své nápady. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, pozitivní vztah k práci. Nabízíme zaměstnanecké benefity,  zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu.
Měsíční mzda od 33.000 - 50.000 Kč, výše mzdy se odvíjí od zkušeností v oboru, pracovního nasazení a aktivity. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: janosik@bozenov.cz

Aktualita ze dne 1.9. 2023

RECEPČNÍ

Hledáme skvělého kolegu/kolegyni na pozici RECEPČNÍ Wellness hotelu Bozeňov. Požadujeme PRAXI V OBORU, příjemné vystupování, proklientský a aktivní přístup, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu. 
Jedná se o práci na HPP, DPP, BRIGÁDNĚ (vhodné i pro důchodce).

Nabízíme zaměstnanecké benefity,  zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu.
Měsíční mzda od 23.000 Kč - 30.000 Kč, výše mzdy se odvíjí od pracovního nasazení a aktivity. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: janosik@bozenov.cz

Aktualita ze dne 1.9.2023

Masér/masérka

Wellness hotel Bozeňov hledá maséra/masérku na HPP, DPP nebo ŽL. Požadujeme praxi v oboru, spolehlivost, milé vystupování, časovou flexibilitu, proklientský přístup. Jedná se o práci pouze na denní směny, dlouhý/krátký týden nebo v turnusu. Nabízíme zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu.
Měsíční mzda od 23.000 Kč, výše mzdy se odvíjí od zkušeností v oboru, pracovního nasazení a aktivity. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: janosik@bozenov.cz

Aktualita ze dne 1.5. 2023

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Hledáme obsluhu hostů restaurace Wellness hotelu Bozeňov. Požadujeme praxi v oboru, spolehlivost, milé vystupování, časovou flexibilitu, proklientský přístup. Jedná se o práci pouze na denní směny, dlouhý/krátký týden nebo v turnusu. Nabízíme zaměstnanecké benefity,  zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu.
Měsíční mzda od 22.000 - 30.000 Kč, výše mzdy se odvíjí od pracovního nasazení a aktivity. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: janosik@bozenov.cz

Aktualita ze dne 1.2. 2023

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

Hledáme pomocnou sílu do hotelové kuchyně. Náplň práce - příprava jídel teplé a studené kuchyně, spolupráce s šéfkuchařem a kolektivem kuchyně s  možností uplatnit své nápady. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, pozitivní vztah k práci. Vzdělání v oboru gastro a potravinářství výhodou.

Jedná se o práci pouze na denní směny a v turnusu. Nabízíme zaměstnanecké benefity,  zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu. Měsíční mzda od 22.000 - 30.000 Kč, výše mzdy se odvíjí od pracovního nasazení a aktivity. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: janosik@bozenov.cz

Aktualita ze dne 1.2. 2023

PRACOVNÍK ÚDRŽBY

Hledáme na hlavní pracovní poměr PRACOVNÍKA ÚDRŽBY. Požadujeme aktivní přístup, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu.  Nabízíme zaměstnanecké benefity,  zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu.
Měsíční mzda od 23.000 Kč, výše mzdy se odvíjí od pracovního nasazení a aktivity. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílejte na e-mail: janosik@bozenov.cz

Aktualita ze dne 1. 9. 2023

 

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299