Sportoviště

V našem areálu máte k dispozici širokou nabídku sportovišť pro velké množství sportů. V adrenalin parku najdete lezeckou věž, bungee trampolínu, skákací boty, lukostřelbu, americké foukačky a skákací boty a mnoho dalšího.

Dále můžete využít

  • antukové kurty
  • beachvolejbalové hřiště
  • multifunkční hřiště (tenis, malá kopaná, volejbal, florbal apod.)
  • stoly na stolní tenis
  • petanque
  • minigolf s 18 jamkami
  • bungee trampolína
  • dětské hřiště U Veverky s prolézacím hradem a houpačkami (zdarma).

Vstupenku na tyto sportoviště zakoupíte v pokladně adrenalin parku /domek u střelnice/, a to v době provozu nebo na hotelové recepci. Tam dostanete také veškeré sportovní vybavení a instrukce. Výši vstupného na sportoviště najdete v našem ceníku.

Rezervace sportovišť

Hřiště Sport & relax areálu Bozeňov je možné rezervovat v pokladně adrenalin parku /domek u střelnice/, osobně na hotelové recepci, telefonicky na čísle 583 411 299 nebo e-mailem recepce@bozenov.cz .

Rezervovat hřiště je možné od 8:00 do 20:00 na minimální dobu 30 minut. Začátky vždy v půl nebo celou hodinu.

Poplatek za užívání hřiště je nutné uhradit nejpozději 10 minut po začátku rezervace, jinak bude hřiště uvolněno dalším zájemcům.

Vstup na sportoviště v KEMPU je možné po domluvě na recepci nebo s obsluhou kiosku v kempu.

Sportoviště jsou otevřena v letní sezóně od 8:00 do 20:00 hodin (případně dle individuální domluvy)​. Mimo tuto sezonu dle individuální domluvy předem.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en