Novinky

Provoz o vánočních svátcích

Vážení zákazníci,
dovolte, abychom vás informovali, že od 22. prosince do 3. ledna 2019 bude celý areál uzavřen.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití vánočních svátků.
Kolektiv Wellness hotelu***Bozeňov

více informací...

Jsme Family Friendly

Sport & Relax areál Bozeňov byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2018" a umístil se na 2. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ FAMILY FRIENDLY ZAŘÍZENÍ".

více informací...

Turistické suvenýry pro návštěvníky i sběratele

Trendem poslední doby je zvýšený zájem českých turistů o domácí rekreaci. Víme po čem touží naši návštěvníci a tak si kromě zážitků od nás odvezou něco pro vzpomínku na dovolenou nebo pobyt na Bozeňově.

více informací...

Závěr patřil mistrům

V sobotu 22. září 2018 se odehrál závěrečný turnaj letošní nohejbalové série. Posledního turnaje se zúčastnilo 10 mužstev. Na kurtech vládla skvělá a příjemně bojovná nálada.

více informací...

Bozeňov zve na Loučení s prázdninami

01. 09. 2018

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a Sport & Relax areál Bozeňov připravuje pro své návštěvníky i ubytované hosty velké LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI s lunaparkem a soutěžemi.

více informací...

Vítání prázdnin po bozeňovsku a aktivně

První prázdninovou sobotu budeme pod dohledem vodníka Čochtana vítat prázdniny. Připravujeme bohatý program a určitě se máte na co těšit. Akce začíná ve 13 hodin na dětském hřišti a v adrenalin parku. Srdečně zveme!

více informací...

Na start TDK Bikemaratonu Bozeňov se postavilo 170 závodníků

Jubilejní desátý ročník oblíbeného cyklistického závodu v Dolním Bušínově, doprovázelo tropické letní počasí. Nezisková organizace Centrum volného času Bozeňov, z.s., která je hlavním pořadatelem tohoto závodu, připravila, díky svým sponzorům pestrý program pro celou rodinu. Závodu se zúčastnilo 170 závodníků.

více informací...

Den dětí ve znamení adrenalinu a zábavy

Dětský den na Bozeňově láká na aktivity bez vstupného! Adrenalin, zábava a kolotoče to vše pro vás a vaše děti. Dorazte...

více informací...

Stali jsme se druhým nejlepším rekreačním zařízením v Olomouckém kraji

Sport & Relax areál Bozeňov byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" a umístil se na 2. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ".

více informací...

TDK Bikemaraton 2018 se blíží

01. 03. 2018

Letošní jubilejní, v pořadí desátý ročník oblíbeného cyklistického závodu se bude konat v sobotu 2. června 2018. Tentokrát se pojede jako mistrovský závod, který je opět zařazený do Šumperského poháru horských kol 2018.

více informací...

Pro každého něco

12. 03. 2017

Pracovní setkání, teambuildingové akce, rodinný relax nebo odpočinek ve dvou si můžete vychutnat ve Wellness hotelu*** Bozeňov nebo stejnojmenném penzionu v Dolním Bušínově u Zábřeha. Uprostřed bušínovských lesů byste nečekali tak krásné prostředí, luxusní ubytování, přidané služby, nejmoderněji vybavené prostory, chutnou kuchyni a to vše za přijatelné ceny.

více informací...

Vracet se k nám se vyplatí

Přinášíme informace o aktuálně platných slevách a akcích ve Wellness hotelu Bozeňov.

více informací...

Aktuální akce wellness

Připomínáme informace o aktuálně platných slevách a akcích ve Wellness hotelu Bozeňov.

více informací...

Nohejbalové turnaje na Bozeňově mají tradici

Příznivci nohejbalu se mohou těšit na tradiční nohejbalové turnaje trojic. První zahajovací turnaj startuje v sobotu 23.6., termíny dalších turnajů jsou 28.7., 25.8. a 22.9. 2018. Registrace proběhne od 8.30 hodin na antukových kurtech v kempu Bozeňov. Startovné 150Kč/osoba. Registrace předem na hrubanova@bozenov.cz

více informací...

Dopřejte si saunování i v létě

Dopřejte si saunování i v létě, je to zdraví velmi prospěšné! Návštěvě sauny se proto nevyhýbejme ani v letním období.

více informací...

Saunováním proti chřipce a nachlazení

Chřipková epidemie zasáhla letos naši republiku a konec zimy je v nedohlednu. Pokud chcete zůstat fit a odolní proti virům a nachlazení věnujte zvýšenou pozornost své imunitě.

více informací...

I v zimě se máte na Bozeňově na co těšit

01. 02. 2017

Letošní sněhová nadílka je vyjímečná a možná ani nevíte, že jen pár kilometrů od našeho hotelu se nachází spousty sjezdovek. Bozeňov je ideálním výchozím bodem pro milovníky běžek a sjezdového lyžování. V dosahu 30 - 50 kilometrů se nacházejí velká lyžařská střediska jako například Ski resort Buková hora, Přemyslov, Branná, Dolní Morava, Kouty nad Desnou a další. Během dne můžete lyžovat a večer relaxujte v našem wellness!

více informací...

O pivo Litovel se staráme vzorně

21. 10. 2016

Zástupci Pivovaru Litovel provedli kontrolu zacházení s pivem v naší restauraci. Při této certifikaci jsme uspěli na výbornou. Pivovar Litovel opět udělil Restauraci Bozeňov "Litovelskou pečeť kvality" za dodržení všech zásad při skladování a čepování piva v letošním roce.

více informací...

Nezapomenutelný podzim v bozeňovských lesích

01. 10. 2016

Mnozí z nás považují babí léto za jedno z nejkrásnějších období v roce. Příroda hrající všemi barvami, padající listí, stále ještě teplé počasí a svěží vzduch, to vše můžete zažít v našem údolí.

více informací...

SVATBA V PŘÍRODĚ ANEB VESELÁ VESELKA POD ŠIRÝM NEBEM

Svatby v přírodě jsou ve stále větší oblibě a na Bozeňově je pořádáme často a rádi.

více informací...
Zorazit více

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en