Novinky

Novinky

Co nového na Bozeňově

Chystáte se k nám a zajímá vás dění v areálu? Hledáte dokonalé místo pro chvíle odpočinku, wellness vyžití a aktivní zábavy v samém srdci přírody? Přesně to je synonymum pro Sport & Relax areál Bozeňov. Odpočinout v páru nebo s dětmi, ochutnat skvělé jídlo, vyřádit se při adrenalinových aktivitách venku a pak se nechat hýčkat ve wellness, to vše na Bozeňově můžete. Jaké novinky a akce připravujeme pro nejbližší období?

Dárkové poukazy v prodeji

09.05.2022

Přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým? Nemusíte si dělat starosti. Připravili jsme pro vás hned několik druhů dárkových poukazů, a to nominálních v hodnotě 1.000 - 5.000 Kč nebo na služby (ubytování, wellness, restaurace). Dárkový poukaz je možné vyzvednout po předchozí domluvě v recepci hotelu nebo jej zašleme e-mailem, je také možné jej nechat zaslat poštou.

Číst více

PROVOZNÍ DOBA

09.05.2022

Aktuální provozní doba:

Hotelová recepce Po - Ne 8-21 hod.
Wellness  Po - Ne 13-21 hod.
Restaurace Po - So 12 - 21 hod. Ne 12 - 20 hod.

V případě zájmu o rezervaci míst v restauraci, skupinové akce, masáže nebo privátní wellness volejte na tel.č. 583 411 299 nebo pište na recepce@bozenov.cz.

 

Číst více

Do wellness s výhodou

18.11.2021

Nastává ten správný čas prohřát tělo i mysl. Pro příznivce Bozeňova a saunování přinášíme zvýhodněné vstupy do wellness v podobě  permanentek na pět a deset vstupů.

Číst více

KOFOKINO NA BOZEŇOVĚ ZDARMA

12.11.2021

Kofola startuje další léto s KOFOKINY. Příjemné večery v letním kině si díky Kofole užijí i návštěvníci Kempu Bozeňov.
Poznejte krásnou atmosféru letního promítání bez polstrovaných sedaček, ale zato pod oblohou plnou hvězd se sklenkou či půllitrem s přáteli a rodinou kolem sebe.
 
VSTUP ZDARMA!

Číst více

Wellness hotel*** Bozeňov je v provozu

12.11.2021

Vážení zákazníci, přinášíme pár důležitých informací. Hotel máme otevřen včetně wellness, které je však primárně otevřeno pro ubytované hosty. Vstup do wellness pro neubytované je možný na základě předchozí domluvy na recepci. V současné době platí stále různá opatření, která nám nedovolují fungovat  tak jak bychom si všichni přáli. 
Je omezena kapacita i využívání  veškerého vybavení ve wellness. Věříme, že situaci chápete a pobyt u nás si přesto užijete. Vnitřní restaurace je vyhrazena pouze pro ubytované hosty. Pro neubytované hosty nutná rezervace.

Číst více

Wellness hotel Bozeňov mezi nejlépe hodnocenými hotely

12.11.2021

Wellness hotel Bozeňov byl v roce 2019 mezi nejlépe hodnocenými ubytovacími zařízeními v České republice. Klienti Hotel.cz byli s našimi službami spokojení a na základě pozitivních hodnocení a recenzí skutečných hostů nám byl udělen Certifikát kvality na rok 2020.

Číst více

Odvezte si boží zážitek z Bozeňova

12.11.2021

Hledáte dokonalé místo pro chvíle odpočinku, wellness vyžití a aktivní zábavy v samém srdci přírody? Přesně to je synonymum pro Sport & Relax areál Bozeňov. Odpočinout v páru nebo s dětmi, ochutnat skvělé jídlo, vyřádit se při adrenalinových aktivitách venku a pak se nechat hýčkat ve wellnessu uvnitř?

Číst více

Jsme family friendly

17.05.2021

Sport & Relax areál Bozeňov byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2018" a umístil se na 2. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ FAMILY FRIENDLY ZAŘÍZENÍ".

Číst více

Sledujte nás také na sociálních sítích  
zavřít Telefon+420 583 411 299