Koupání

V našem areálu na vás čekají dvě přehrady, které můžete využít ke koupání nebo opalování u vody v krásném přírodním prostředí. Obě přehrady jsou majiteli pravidelně udržovány a čištěny. Díky tomu je kvalita vody v těchto nádržích na vysoké úrovni.

Dolní přehrada

Dolní přehrada je nazývaná Na Jahodné a je hned vedle kempu. Díky svému pozvolnému vstupu do vody je vhodná ke koupání s malými dětmi. Vedle dolní přehrady najdete antukové kurty, hřiště na beach volejbal, dva venkovní stoly na stolní tenis a dětské hřiště s pískovištěm. Energii můžete doplnit v kiosku se zastřešenou terasou a nabídkou rychlého občerstvení.

Horní přehrada

Deset minut chůze od přehrady Na Jahodné najdete horní přehradu. Je ukryta v malebném zalesněném údolí a vyhledávána hlavně milovníky klidu romantických procházek.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en