Teambuilding na klíč

Uspořádáme pro vás nezapomenutelný teambuilding. Stačí si jen vybrat program a nebát se nechat vtáhnout do hraničních situací, ze kterých si odnesete spoustu nezapomenutelných a silných zážitků.

Ten pravý teambuilding pro váš tým

Představte si, že se ocitnete na místě, kde slova ,,Proč?" a ,,To nejde!" neexistují. Představte si, že skočíte z patnáctimetrové výšky, jen abyste dokázali překonat sami sebe a svůj strach. Představte si, že se ocitnete někde, kde to vůbec neznáte – bez telefonu, internetu, peněz – odkázáni jen sami na sebe a svoje spolubojovníky s jediným úkolem. Dostat se do 40 kilometrů vzdálené vesnice.

Představte si, že šplháte po skalách s 80kilovou pneumatikou od traktoru. Představte si, že si sáhnete až na dno svých psychických možností a oddáte se silnému emočnímu zážitku před neznámými lidmi. Představte si, že bez přestávky protancujete celou noc. A teď si představte místo, kde tohle všechno prožijete najednou. Láká vás to? Pak je náš areál přesně tím místem, které hledáte.

Připravíme vám

  • Hlavní i doprovodný program
  • Dekorace
  • Špičkovou kuchyni na raut nebo prase na grilu a jiné specialitky z kvalitních surovin od místních dodavatelů
  • Catering
  • Kvalifikované instruktory
  • Hostesky
  • Sportovní vybavení a atrakce

Elektronická peněženka

Chcete svým zaměstnancům, klientům a hostům nabídnout možnost útraty? Mějte své výdaje pod kontrolou díky naší elektronické peněžence. Na naši elektronickou kartu vám nahrajeme určitou částku dle vašeho přání. Zaměstnanci budou moci touto kartou platit po celém areálu Bozeňov. Částka jim bude strhávaná postupně a dle ceníku.

Chcete vědět více?

Máte zájem o teambuilding nebo jen chcete vědět více o možnostech teambuildingu? Kontaktujte nás na telefonu 583 411 299 nebo e-mailu obchod@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en