Dárkový poukaz

Hledáte ideální dárek, který udělá radost blízkým nebo rodině? Chcete poděkovat svým zaměstnancům, klientům či obchodním partnerům? Věnujte jim dárkový poukaz do Sport & Relax areálu Bozeňov, který vám rádi přizpůsobíme na míru.

Poukaz přesně podle přání

Protože je v našem areálu pro každého něco, rádi pro vás vytvoříme dárkový poukaz přesně podle vašeho přání. Můžete tak darovat poukaz na ubytování, romantickou večeři s vínem, vstup do wellness, masáž nebo all inclusive pobyt. Aktivní lidé zase ocení poukaz na outdoor aktivity.

Chcete vědět více?

Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en