Masáže

Nechejte se hýčkat a dopřejte svému tělu jednu z našich masáží. Zklidněte mysl antistresovou masáží, zregenerujte tělo sportovní masáží nebo potěšte své smysly při aromaterapeutické masáži. Stačí si vybrat.

Masáže si můžete rezervovat na telefonu 583 411 299. Ceny a délku masáží najdete v našem ceníku.

Antistresová masáž hlavy a šíje

Každodenní stres i sedavé zaměstnání před monitorem se nejvíce promítají do ztuhlosti šíje, krku a následně dochází k přetížení místních svalů a k bolesti hlavy. Antistresová masáž hlavy příjemně odstraňuje bolesti hlavy, napětí v šíji, krku a ramenou. Zklidňuje mysl, ulevuje očím a zlepšuje kvalitu vlasů. Uvolnění šíjového a mimického svalstva při masáži směřuje k tomu, aby akutní bolest hlavy ustala v co nejkratším čase. V klidu a pod jemnýma rukama zkušeného maséra si odpočinete a načerpáte novou energii.

Masáž chodidel

Existuje lepší cesta ke zdraví než 30 minut strávených tím, že vám někdo masíruje chodidla? Vedle pohádkového pocitu má masáž za cíl stimulovat vaše vnitřní orgány skrze reflexní body chodidel. Ač v jsou názvu masáže pouze chodidla, není omezena jen na ně. Zahrnuje i spodní část dolních končetin. Masáž podporuje celkové zdraví a pocit pohody.

Klasická masáž

Patří mezi manuální relaxační techniky, které odstraňují svalovou únavu, ochablost, ztuhlost a bolestivost svalů. Navozuje celkové uvolnění a pohodu. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty. Uvolňuje kožní napětí, prokrvuje kůži a svaly, zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.

Uvolňuje bolesti a ztuhlost přetíženého svalstva. Zmírňuje bolesti hlavy, migrény, celkovou únavu, a stres. Regeneruje, zlepšuje prokrvení těla a lymfatického systému, posiluje imunitní systém.

Sportovní masáž

Urychluje regeneraci po sportovním nebo náročném fyzickém výkonu. Účinně pomáhá k rychlé úlevě svalů a uvolnění kůže. Stimuluje prokrvení těla a tím přívod kyslíku i živin do tkání. Pomáhá odstranit zplodiny látkové výměny, ovlivňuje svalové napětí a kloubní pohyblivost, kladně působí na nervový systém a na psychiku. Při této masáži se používají hlubší hmaty v rychlejším provedení.

Sportovní masáž mají podstupovat zdravé osoby. Pomáhá ke zvýšení a stabilizaci výkonu nebo k odstranění obtíží, které se v souvislosti s pohybem objevily.

Masáž lávovými kameny

Základem této techniky je uvolňující prohřívání a masírování energetických drah a zatuhlých míst. Tato technika má neuvěřitelně harmonizační účinky. Kameny se nahřejí ve vodní lázni, a poté se teplé přikládají na tělo. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Tato masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává energii v těle.

Masáž našeho údolí

Jedná se o klasickou masáž ve spojení s rozehřátím těla horkými lávovými kameny. Tělo se krásně prohřeje, uvolní ztuhlé svaly a teplo s energií se rozproudí do celého těla. Masér pak provádí klasickou masáž. Dochází ke zvýšení účinku klasické masáže díky rychlejšímu odstranění napětí. Masáž je regenerativně uklidňující.

Masáž vonnými svíčkami

Pro milovníky vůní a neobyčejnosti doporučujeme masáž vonnými svíčkami. Tyto svíčky jsou s příměsi oleje a bylinek, které společně s masérem vyberete podle vytouženého efektu na tělo. Svíčka se zapálí a po chvilce se vosk rozpustí. Masér jemně polije vaše tělo teplým voskem a masíruje pomocí speciálních relaxačních hmatů. Masáž uvolňuje svaly a povrchové napětí kůže, vyživuje pokožku směsí vosku, oleje a bylinných přísad.

Čokoládová masáž

Základem ošetření je pravá čokoláda. Kakao obsažené v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí, vitamíny, minerály, koenzymy a nukleové kyseliny. Vitamíny A a E vstřebává celé vaše tělo. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací jí její pružnost a hebkost. Potlačuje celulitidu a výrazně vylepšuje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná.

Konopná masáž – dotek konopí

Konopná masáž se řadí mezi relaxační i mezi ozdravné masáže, a to díky účinkům 100% konopného oleje. Pro maximální využití účinku je masáž prováděna jako celková a zahrnuje masáž dolních končetin, zad, šíje a krku přesně podle toho, jak si ji budete přát.

Masáž nabízíme také v kombinaci s konopným zábalem: 40 min masáž zad a šíje + 20 min.

Konopí je oblíbený masážní prostředek oživující mysl, snižující horečku a léčící nespavost, úplavici a malomocenství. V dnešní době opět nachází své místo jako vysoce účinná přírodní terapie. Konopná masáž působí protizánětlivě, regeneračně a antibakteriálně. Podporuje hojení ran, popálenin, lupénky, ekzémů, akné, křečových žil, bércových vředů, diabetické nohy, otoků i alergických reakcí.

Masáž také zpomaluje procesy stárnutí kůže, hydratuje pleť, zvláčňuje a eliminuje tvorbu vrásek. a dokonce dodává lesk vlasům a pevnost nehtům. Uvolňuje ztuhlé klouby, svalstvo, křeče a následně snižuje bolest v problematických partiích. Brání rozvoji rakovinných onemocnění, má podobné účinky antibiotikům a pomáhá proti alergiím.

Aromaterapeutická masáž

Tato masáž je více relaxační než klasická, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Éterické oleje ovlivňují tělo a duši. Dostávají se dýcháním a kůží do organismu a mohou zde rozvinout své účinky.

Uvolňují křeče, působí antisepticky, dezinfikují, tiší kašel, tonizují (posilňují), mírní bolest a mají protizánětlivé účinky. Masáž tak přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje svalové partie a tkáně těla, podporuje regenerační proces pokožky.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en