Bozeňov láká na zážitky a adrenalin

Dopřejte letní "restart" svému tělu i mysli, užijte si aktivní relax, turistiku i wellness na Bozeňově. Family friendly hotel a areál, uspokojí potřeby párů, rodin s dětmi, ale i seniorů. Strategická poloha umožní podnikat procházky do přírody i nedalekého okolí. Můžete se těšit na další aktivity, které bozeňovské údolí nabízí. Areálem vede zážitková stezka nejen pro prarodiče a vnoučata. Na multifunkčním hřišti naproti hotelu si můžete zahrát minigolf, beachvolejbal, tenis. Novinkou je půjčovna koloběžek pro děti i dospělé. Trošku adrenalinu zažijete v adrenalin parku s lezeckou věží. Dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a dalšími atrakcemi nabízí vyžití menším dětem.

Chcete jen lenošit a relaxovat? V areálu najdete také dvě krásné přehrady, které lákají ke koupání a vodním sportům. Přístup do vody je hned z několika míst, vhodný i pro děti. Pláž je čistá a udržovaná.

Pokud se chystáte na Bozeňov, využijte nabídku zvýhodněných pobytových balíčků.

Více informací vám ochotně sdělí náš personál na tel. 583 411 299 nebo e-mailu: recepce@bozenov.cz

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en