O pivo Litovel se staráme vzorně

O pivo Litovel se staráme vzorně

Zástupci Pivovaru Litovel provedli kontrolu zacházení s pivem v naší restauraci. Při této certifikaci jsme uspěli na výbornou. Pivovar Litovel opět udělil Restauraci Bozeňov "Litovelskou pečeť kvality" za dodržení všech zásad při skladování a čepování piva v letošním roce. Certifikát převzala Jana Hrubanová z rukou obchodního ředitele Pivovaru Litovel a.s. Tomáše Halousky. Pečeť kvality již u vchodu do restaurace zákazníkům jasně napoví, že se zde čepuje pivo, o které je správně postaráno a dodržuje se zde nejvyšší kvalita čepovaného piva.
Pečeť kvality Pivovaru Litovel získá provozovna, která splní podmínky ocenění, jimiž jsou mimo jiné čistota a péče o sklo, pravidelná a důkladná sanitace výčepní techniky a celkové zajištění čistého prostředí. Kvalitu čepovaného piva také významně ovlivňuje krátká doba výtoče sudu, tlakování čistým plynem či správná teplota skladování sudů.

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en