Poznejte bozeňovské údolí trošku jinak

Poznejte bozeňovské údolí trošku jinak

S prázdninami přicházíme s novinkou. V našem adrenalin parku najdete také PŮJČOVNOU KOLOBĚŽEK.

Poznejte bozeňovské údolí trošku jinak. Vyzkoušejte jízdu na dětské či dospělé verzi koloběžek z dílny firmy KOSTKA Kolobka. Koloběžky půjčujeme v pokladně adrenalin parku na základě předložení OP, podpisu předávacího protokolu a po zaplacení půjčovného a vratné kauce /platí se předem/. V ceně je zapůjčení ochranné helmy. Koloběžky půjčujeme denně od 8 do 20 hodin PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ NA RECEPCI nebo pro neubytované hosty PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ na tel. 583 411 299.
Ceník najdete ZDE.

Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb vhodný pro všechny věkové kategorie. Současně je jízda na koloběžce aktivním pohybem, při kterém se protáhne většina svalových partií. Na své si přijdou nejen aktivní sportovci, ale hlavně i lidé toužící po nevšedním sportovním zážitku.

Svezte se na koloběžce a zažijte volnost, jakou jste dosud nepoznali! Budete překvapeni s jakou lehkostí se budete řítit krajinou!

Zpět

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en