Odpočinkové zóny

V rámci wellness si můžete odpočinout v relaxačních místnostech. Na výběr máte příjemné prostředí venkovní terasy nebo vnitřní místnost s plameny hřejivého ohně. Připravujeme pro vás také ovocné občerstvení s nápoji pro doplnění tekutin. Můžete se těšit na bylinkové čaje, ovocné šťávy či přírodní limonády.

Relax na terase

Odpočinek na čerstvém vzduchu je ten nejlepší způsob, jak zakončit saunový cyklus. I bez saunování si však můžete užít relax na terase naplno. A to i v zimě, kdy je uzavřena francouzskými okny, přes která je z lehátek krásný výhled na hvězdami posetou oblohu.

Vodní lůžka

Nechte své tělo unášet na relaxačních vlnách lodního lůžka. To se přesně vytvaruje podle vaší páteře, což ji přinese maximum pohodlí. Vodní lůžka jsou vyhřívaná a jejich teplota zlepšuje krevní oběh. Vaše tělo tak odpočívá “na maximum”.

Odpočívárna s občerstvením

V odpočívárně si můžete v klidu sednout, občerstvit se bylinkovými čaji, ovocnými šťávami nebo přírodní limonádami a připravit se na další saunovací cyklus. Nebo jen příjemně strávit čas povídáním s ostatními.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en