Odvezte si boží zážitek z Bozeňova

Hledáte dokonalé místo pro chvíle odpočinku, wellness vyžití a aktivní zábavy v samém srdci přírody? Přesně to je synonymum pro Sport & Relax areál Bozeňov. Odpočinout v páru nebo s dětmi, ochutnat skvělé jídlo, vyřádit se při adrenalinových aktivitách venku a pak se nechat hýčkat ve wellnessu uvnitř? Kde? V Bozeňově. A to je kde? V krásném údolí nedaleko Zábřehu, v podhůří Jeseníků, necelou půlhodinku od Šumperka. Najdete tu skvělé možnosti ubytování ve wellness hotelu nebo kempu, aktivity pro malé i velké, sportovní vyžití a možnost koupání. Místo je jako stvořené pro oslavy, svatby a firemní akce, protože celková kapacita hotelu je bezmála 70 míst.

Wellness hotel vás vítá
Budete nadšení polohou hotelu, všude kolem je totiž naprosto nádherná příroda. Klid, ticho a les - ideální kombinace! Zaparkujete hned u hotelu, okusíte příjemnou rodinnou atmosféru. Vybrat si můžete z mnoha dvoulůžkových, třílůžkových i rodinných pokojů včetně apartmánu s krbem. Zvýhodněné pobytové balíčky plné výhod jsou součástí celoroční nabídky. Pohodu v hotelu dotváří vstřícný a ochotný personál i stylová restaurace se skvělou kuchyní. K restauraci patří venkovní terasa, u které najdete i menší dětské hřiště s domečkem, skluzavkou a pískovištěm.

Příjemný oddych po nabitém dni
Útulné a nádherně provoněné wellness nabízí báječný relax ve finské sauně, parní lázni s aromaterapií, ochlazovacím bazénku, na vodních postelích a v odpočinkové místnosti.
Z venkovní vířivky pod širým nebem nebudete chtít odejít. Vybrat si můžete také z několika wellness procedur v podobě masáží a tělových zábalů. Mezi nejoblíbenější patří medová masáž a masáž Našeho údolí. Občerstvení jako voda, bylinkový čaj a čerstvé ovoce je připraveno pro všechny návštěvníky. Wellness je bezplavkové, u vstupu tak rovnou dostanete ručník i prostěradlo.

Zábava pro celou rodinu
Skutečným rájem pro děti je dětské hřiště hned vedle hotelu, multifunkční hřiště s umělým povrchem, beachvolejbalové hřiště, ochlazovací brouzdaliště, ale i adrenalin park. Tam vyzkoušíte, kromě bungee trampolíny i lezeckou stěnu, skákací boty, minigolf nebo střelnici.

Cestou k vodě
Kousek od hotelu najdete rovnou dvě přehrady – dolní a horní, které lákají ke koupání a vodním sportům. Přístup do vody je hned z několika míst, vhodný i pro děti. Pláž je čistá a udržovaná. Areálem, kolem přehrad, vede Zážitková herní stezka – ta má celkem 11 zastavení – od panáka, přes dámu, Člověče nezlob se nebo hrazdu. U dolní nádrže najdete i menší občerstvení, houpačku s výhledem na vodu a pískoviště. Stezka končí u horní nádrže kde určitě neodoláte krátkému posezení na čistém vzduchu a pořízení fotografie na mole.

Poznej bozeňovské údolí trošku jinak
Na své si přijdou nejen aktivní sportovci, ale i lidé toužící po nevšedním sportovním zážitku. Půjčte si koloběžku a zažijte volnost, jakou jste dosud nepoznali! Budete překvapeni s jakou lehkostí se budete řítit krajinou! Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb vhodný pro všechny věkové kategorie, při kterém protáhnete většinu svalových partií.

Kemp u přehrady
Nedaleko dolní přehrady Na Jahodné, narazíte na kemp s útulnými chatkami, spoustou míst pro stany a karavany. Nechybí moderní sociální zařízení a kuchyňka. V blízkosti kempu najdete, antukové kurty, hřiště na beachvolejbal, stoly na stolní tenis a rychlé občerstvení v kiosku u antukových kurtů.

TIPY pro vás

  • Parkování přímo u hotelu je zdarma
  • Family friendly zařízení
  • Cyklisté vítáni – vlastní kolo lze bezplatně umýt a uschovat
  • Stylové retro houpačky
  • Skvělá domácí kuchyně
  • Pobytové balíčky

OCENĚNÍ
Nejlepší rekreační zařízení v Olomouckém kraji – 2. místo
Nejlepší family friendly zařízení v Olomouckém kraji – 2. místo
Jsme držitelem značky Jeseníky originální produkt

POZNEJTE OKOLÍ
Vyrazte autem, na kole nebo pěšky. Okolí skýtá nepřeberné množství možností.
Zábřežské muzeum s expozicí J.E. Welzla, Welzlův minipivovar, železniční skanzen v Lupěném, hrad Bouzov, loštické Muzeum tvarůžků, bludovská rozhledna Brusinka, šumperská Expozice čarodějnických procesů, velkolosinská Ruční papírna, zámek a termální park. A to je jen zlomek toho, co můžete vidět.

KONTAKT
Sport & Relax areál Bozeňov
Dolní Bušínov 146, 789 01 Zábřeh
tel.: 583 411 299
info@bozenov.cz / www.bozenov.cz
www.facebook.com/bozenovareal
www.instagram.com/bozenov

Zpět
Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299