Parní lázeň

Parní lázeň je velmi podobná sauně. Klima je v ní však jiné – mnohem vlhčí a ne tak horké. Tělo se zahřívá pomaleji než při relaxaci v sauně a vlhkost vzduchu dosahuje 90 %. Účinek teplé parní lázně se zvyšuje obohacením o přírodní vonné esence, které působí jako efektivní prevence a uvolnění dýchacích cest i pro celkovou relaxaci.

Tělo je celkově prohříváno za pomoci vyhřívaných sedátek. Po použití páry doporučujeme organismus ochladit ve sprše nebo bazénku. Tato procedura slouží k posílení obranyschopnosti organismu, prokrvení, uvolnění dýchacích cest, pročištění pleti, uvolnění nervů a svalů.

Důležité informace

  • Doporučená doba pobytu je 10–20 min.
  • Teplota vzduchu 40–50 °C.
  • Vlhkost vzduchu 70–90 %.
  • Kapacita je 6 osob.

S čím do parní sauny nechodit

  • Otevřená kožní poranění
  • Nezhojené rány
  • Plísňová onemocnění
  • Přecitlivělost na vyšší teploty.

Kdy parní lázeň pomáhá

Parní sauna pomáhá k uvolnění dýchacích cest, přispívá k regeneraci přetíženého svalstva, zmírňuje celkovou únavu, příznivě ovlivňuje celkové prokrvení těla a jeho detoxikaci. Blahodárně působí na klouby a dokáže ulevit od revmatických potíží.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en