Reference

Reference

Recenze z našeho facebooku

Kristýna Šimková napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál BozeňovHvězdičky (5)
6 srpen v 16:13 ·
Byli jsme celá rodina nadšeni naprosto ze všeho. Jídlo luxusní, hlavně polopenze večeře. Prostředí a vyžití úžasné. Děti se nenudili ani jednu minutu během celého týdne. Masáže vynikající. Doporučujeme.

Jana Hodaňová napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál BozeňovHvězdičky (5)
2 srpen v 15:27 ·
Doporučuji všem,kteří si chtějí odpočinout mezi lesy a přehradou.Opravdu skvělé ubytování,jídlo i ochotný personál.Prostě vše super.

Barbora Grulich napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál BozeňovHvězdičky (5)
28 červenec v 22:14 ·
Do Bozeňova jsem se vrátila cca po desíti letech a jsem ráda, že zůstal takový jakým byl! Hotel mě příjemně potěšil, pokoj menší nicméně velmi hezky vyřešený, světlý, čistý, celkově hotel moc pěkný a moderní. Mile mě překvapila také restaurace, dávali jsme si dvě večeře a všechna jídla byla chutná, hezky naservírovaná. Jednu hvězdu bych ubrala za průměrnou kávu, nepříliš slušivé a tvrdé župany a menší výběr jídla na snídani, nicméně nakonec dávám plný počet za neskonale milou obsluhu, která nám vyhověla ve všech našich přáních a díky tomu jsme si mohli naši minidovolenou opravdu užít! Děkujeme a určitě se vrátíme

Dita Ferancová napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál Bozeňov Hvězdičky (5)
17 duben ·
Kéž by to takto vypadalo všude,čistoté,příjemné,velmi chutné,krásné,doporučuji všem majitelům nejen okolních restaurací,jedním slovem zážitek
Plný počet bodů.

Radka Gratzová napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál BozeňovHvězdičky (5)
1 březen ·
Dovolte, abych napsala pár svých pocitů z víkendového pobytu u Vás. Již při příjezdu nás okouzlilo prostředí hotelového komplexu, velmi milá a usměvavá paní recepční a překrásný hotelový pokoj. V té chvíli jsme ještě netušili, že budeme při zpětném hodnocení v superlativech pokračovat. Wellness nebudu dlouze popisovat, tak luxusní wellness jsme již dlouho nenavštívili. Zastavila bych se krátce u jídla. Gastronomie na vysoké úrovni. Jídlo nejen skvěle chutnalo, ale lahodilo oku tak, že jsme váhali, zda se do něj pustit. Dezert po věčeři v podobě malinového řezu se šlehačkou neměl vážně chybu. Závěrem bych ráda vyzdvihla obsluhu restaurace a hotelu, neboť ta, spolu s Vašimi dokonalými službami dělá Váš hotel špičkový.

Markéta Paslerová napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál BozeňovHvězdičky (5)
13 únor ·
Vynikající kuchyně, velmi milý a ochotný personál. Jezdíme sem 2x do roka na prodloužený víkend a vždy se moc těšíme.

Lucie Mahdalová napsal(a) recenzi na Sport & Relax areál BozeňovHvězdičky (5)
30. prosinec 2016 ·
Úžasné prostředí, vynikající jídlo a luxusní wellness. Pět hvězd ale zaslouženě patří hlavně obsluze. Velmi příjemná slečna recepční i obsluha restaurace. Rádi se budeme vracet!

Zpět
Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299