Ubytování Bozeňov

V našem areálu si můžete vybrat ubytování, které vám bude vyhovovat. V srdci přírody na vás čeká luxusní Wellness hotel, moderní penzion i útulné chatky v kempu. Všechny typy ubytování mají jednu věc společnou – krásně si v nich odpočinete.

V našem areálu není dostupný mobilní signál, a proto můžete hodit všechen stres a starosti za hlavu a užít si krásnou přírodu v blízkosti Jeseníků. Od civilizace však odříznuti nebudete, v areálu hotelu a penzionu je zdarma wi-fi, hotelové pokoje mají vlastní pevné linky, kterých je dostatek i v areálu.
Wellness hotel Bozeňov

WELLNESS HOTEL BOZEŇOV

Dopřejte si luxus v nově zrekonstruovaném Wellness hotelu. Najdete v něm 9 dvoulůžkových pokojů včetně exkluzivního Romantického pokoje s krbem a pohovkou. Vybrat si můžete také jeden z 3 rodinné pokoje až pro 4 osoby. Každý pokoj má plně vybavenou koupelnu s WC a televizi.

Více informací...

PENZION BOZEŇOV

Příjemné a moderní ubytování na vás čeká v našem penzionu. Ten se nachází v těsné blízkosti hotelu, se kterým je propojen zastřešeným průchodem. Při pobytu v penzionu tak můžete využívat všech výhod, které nabízí budova hotelu.

Více informací...

KEMP BOZEŇOV

Nejblíže přírodě budete v našem kempu. V něm se můžete ubytovat v jedné z 15 čtyřlůžkových chatek s elektrickým radiátorem, ve vlastním stanu (30 míst) nebo v karavanu (6 míst). V kempu je sociální zázemí a kuchyňka.

Více informací...

Chcete přijet?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness Hotelu Bozeňov, sledujte prosím směrové cedule. V případě dotazů se obraťte na telefon 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en