WELLNESS HOTEL BOZEŇOV

Máme pokoj pro každého

V našem hotelu najdete 27 moderně zařízených pokojů. Na výběr máte z dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných pokojů nebo se můžete ubytovat v Romantickém pokoji s pohovkou a krbem. V celém hotelu je bezbariérový přístup a jeden z pokojů je díky svým dispozicím ideální pro hosty na invalidním vozíku. Těm je nabízen přednostně. Budete nadšení polohou hotelu, všude kolem je totiž naprosto nádherná příroda. Klid, ticho a les - ideální kombinace! Zaparkujete hned u hotelu, okusíte příjemnou rodinnou atmosféru. Zvýhodněné pobytové balíčky plné výhod jsou součástí celoroční nabídky. Pohodu v hotelu dotváří vstřícný a ochotný personál i stylová restaurace se skvělou kuchyní. K restauraci patří venkovní terasa, u které najdete i menší dětské hřiště s domečkem, skluzavkou a pískovištěm.

V CENĚ DÁLE DOSTÁVÁTE

  • Servírovaná nebo bufetová snídaně
  • Župany na pokoji
  • Volné využití venkovního dětského hřiště a hotelového dětského koutku
  • Wi-Fi v celém hotelu
  • Parkování na hotelovém parkovišti
  • Dětskou postýlku na vyžádání

VŠE PRO RELAX

Přímo v hotelu je wellness, které můžete využít. K dispozici máte whirlpool, suchou finskou saunu, parní lázeň s aromaterapií a ochlazovací bazének. Odpočinout si můžete v relaxačních místnostech na terase nebo vevnitř na hřejivých vodních lůžcích. V dětské herně si zase užijí vaše děti.

V okolí wellness hotelu budete obklopeni nádhernou přírodou podhůří Jeseníků a budete moci nasávat atmosféru lesů severní Moravy plnými doušky.

Ceny a rezervace

Všechny ceny najdete v ceníku Wellness hotelu. Ubytování si můžete rezervovat přes e-mail recepce@bozenov.cz,
a telefonu 583 411 299 nebo online.

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en