Whirlpool

Odpočiňte si v naší venkovní vířivce. Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujte ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Dopřejte si pocit luxusu v horké bublinkové lázni, která vás příjemně uvolní a odplaví všechen stres.

Bublinková regenerace

Masážní účinek vířivé vany přináší namoženým a napjatým svalům možnost dokonalé relaxace. Když jste ponořeni ve vířivém bazénu, je vaše váha vodou redukována. To má blahodárný vliv na vaše klouby a svaly. Především ty zádové.

Informace o whirlpoolu

Doporučená doba pobytu ve vířivce 10–15 min
Teplota vody ve vířivce 32–36 °C
Max. kapacita vířivky 6–8 osob

Wi-Fi připojení
V celém areálu hotelu
a v penzionu

Wellness
Wellness aktivity

Sportovní areál
kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukazy na veškeré námi nabízené služby a to v jakékoli hodnotě. Pro více informací napište na recepce@bozenov.cz nebo volejte 583 411 299. Rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový poukaz podle vašich představ.

Pobytové balíčky

Vážíme si našich klientů, připravujeme pro ně sezónní, zvýhodněné balíčky na romantické wellness pobyty, pobyty s dětmi i pro seniory. Aktuální nabídku balíčků naleznete zde.

Rekonstrukce penzionu na hotel a vybudování doprovodné infrastruktury v rekreačním středisku Bozeňov
reg. č. projektu: CZ.1.12/3.3.00/41.02006

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. PARTNER PRO VÁŠ ROZVOJ

aktuálně
flag cz flag en